Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Oficiální internetový portál Jihočeského kraje.

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

Pomocná navigace

Programy v gesci OSVZ vyhlášené 4.7.2006

Navigace - třetí úroveň - výběr části rubriky

Podpora programů a projektů protidrogové politiky v Jihočeském kraji - II.kolo
Příspěvek je určen zejména na podporu Minimální sítě služeb v drogové oblasti v roce 2006, tedy programy řešící základní aktivity krajské protidrogové politiky. Prioritou č.1 je dopodpoření projektů, které byly do tohoto kola přesunuty z I.kola. Prioritou č.2 je dopodpoření programů, zařazených do minimální sítě protidrogových služeb Jihočeského kraje. Podmínkou pro zařazení každého projektu do dalšího posuzování je jeho osobní předjednání s krajským protidrogovým koordinátorem.

Soubory, potřebné ke zpracování žádosti (balíček .zip) (131.81 KB) Soubory, potřebné ke zpracování žádosti (balíček .zip) (.zip - 131.81 KB)

Termín podání žádosti je do 31.7.2006 včetně (rozhoduje razítko podatelny JčK). Žádosti zároveň posílejte elektronicky na e-mail: nerud@kraj-jihocesky.cz.
Poštou zasílané žádosti musí být zaslány na tuto doručovací adresu:
Mgr.Marek Nerud
krajský protidrogový koordinátor
Krajský úřad - Jihočeský kraj
U Zimního stadionu 1952/2
370 76 České Budějovice
Žádosti doručené po termínu nebo na jinou adresu budou vyřazeny. Případné opoždění podání žádosti je nutno předem projednat a to nejpozději do 12:00 hod 28.7.2006

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku