Projekt IDS Jižní Čechy a Jihočeská karta

Soubor ke stažení (113.30 KB)

Studie IDS Jižní Čechy a Jihočeská karta

Zadání studie řeší potřeby IDS JIŽNÍ ČECHY pokrývající území celého kraje , dopravní aplikace pro integrovanou dopravu MHD, linkovou a železniční dopravu prostřednictvím JIHOČESKÉ ČIPOVÉ KARTY s jejím multifunkční využitím.Studie navrhne standardy použití Jihočeské čipové karty a podmínky pro práci KARTOVÉHO CENTRA. Zadání studie řeší potřeby měst s rozšířenou působností na území Jihočeského kraje z hlediska zavedení MULTIFUNKČNÍ ČIPOVÉ KARTY. Navrhne oblasti využití Jihočeské čipové karty pro potřeby měst a občanů, jako jsou různé druhy úhrad, identifikátor nebo použití jako médium pro poskytování sociálních dávek.Čipová karta nebude obsahovat aplikace podporující podnikatelské aktivity.