Jazykové verze stránek

Oficiální internetový portál Jihočeského kraje.

Cena hejtmana Jihočeského kraje za zachování a rozvoj lidových tradic

Cena hejtmana Jihočeského kraje za zachování a rozvoj lidových tradic Jihočeského kraje na rok 2016 udělena

Jihočeský kraj vyhlašuje na základě usnesení rady kraje č. 1023/2016/RK-96 ze dne 8. 9. 2016 výzvu k předkládání návrhů na udělení Ceny hejtmana Jihočeského kraje za zachování a rozvoj lidových tradic Jihočeského kraje na rok 2017.
Návrhy na udělení Ceny lze podávat písemně na odbor kultury a památkové péče Krajského úřadu Jihočeského kraje od 3. října 2016 až do 31. prosince 2016,
Na udělení Ceny je možno nominovat jednotlivé osoby, kolektiv, obec či město.
Návrhy budou posuzovány podle těchto kritérií: řemeslná činnost v daném oboru jako výjimečný či jedinečný doklad tradiční technologie či tradiční lidové techniky,
rozvoj lidových tradic nemateriální lidové kultury (zvyky, obřady), revitalizace tradic v oblasti zvykoslovných jevů a folklórních projevů.
Statut Ceny včetně tiskopisu pro nominaci viz níže.

Statut ceny a tiskopis pro nominaci (23.44 KB) Statut ceny a tiskopis pro nominaci (.docx - 23.44 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2016 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Webmaster        Úvodní stránka