Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

Pomocná navigace

Aktuality

Navigace - třetí úroveň - výběr části rubriky

Pozvánka na seminář SPORT v programu Erasmus+
 
Seminář pořádá Dům zahraniční spolupráce a uskuteční se 15. listopadu 2017 v prostorách Národní technické knihovny (Technická 6/2710, 160 80 Praha 6 - Dejvice).
 
Účast na semináři může být ideální příležitostí k získání informací o možnostech čerpání finanční podpory v oblasti sportu v rámci programu Erasmus+. Bude také možné seznámit se s úspěšnými předkladateli a jejich projekty, které mohou být inspirací pro ostatní. Speciálním hostem na letošním semináři bude paní hodnotitelka, která nám poskytne jiný pohled na kvalitu projektů z perspektivy hodnotitele.
 
Seminář je určen především zástupcům sportovních klubů, studentských klubů, organizací , působících v oblasti sportu a nabízejících fyzické aktivity pro všechny věkové kategorie, ale také školám a jiným vzdělávacím institucím. 
 
Účast na semináři je zdarma, ale je nutná včasná registrace (počet míst je omezen). Registraci prostřednictvím webových stránek naleznete zde: registrace.

Pozvánka na seminář ke stažení (62.03 KB) Pozvánka na seminář ke stažení

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku