Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

Pomocná navigace

  

Archiv aktualit

Foto: logo soutěže. (37.76 KB)
Mezinárodní soutěž Vítejte u nás již potřetí
5.06.2012


V polovině června zahájí Střední škola obchodní v prostorách Malé scény DK Metropol již 3. ročník mezinárodní soutěže zaměřené na cestovní ruch, gastronomii a hotelnictví.

Soutěž Vítejte u nás se uskuteční ve dnech 13. - 14. června. Žáci středních škol z různých částí republiky a tradičně také Slovenska předvedou své odborné znalosti, prezentační a komunikační dovednosti hned ve dvou kategoriích.

Kategorie „Přijeďte k nám, přijeďte za památkami UNESCO" nás zavede do regionu, ze kterého soutěžní družstvo pochází, a představí nám jednu vybranou kulturní či přírodní památku UNESCO. Druhá kategorie nám pod poetickým názvem „K Budějicům cesta..." umožní zažít spolu se soutěžícími zajímavou cestu, jejímž cílem je naše krajské město České Budějovice, které celou soutěž spolu s Jihočeským krajem tradičně zaštiťuje.

Zajímáte-li se o cestovní ruch, sháníte-li zajímavý tip na výlet, rozšiřte řady našich diváků, soutěž je totiž přístupná všem.

Pozvánka ke stažení (.pdf - 1871.01 KB)

Program soutěže ke stažení (.pdf - 4830.53 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku