Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

Pomocná navigace

  

Archiv aktualit

Foto aktualita (177.54 KB)
Na veletrhu v Pasově je zájem o jihočeské cyklostezky, lázně a Šumavu
15.03.2010

Na Veletrhu tří zemí v Pasově se od 13. do 21. března 2010 představuje 450 vystavovatelů z nejrůznějších oborů v celkem 15 halách: stavba, bydlení a interiér, volný čas a cestovní ruch, stroje, nářadí, zemědělství, potraviny, oděvy a textil, elektronika a další. Mezi vystavovateli v cestovním ruchu nechybí Jihočeský kraj. Jeho účast na veletrhu je zajištěna Jihočeskou centrálou cestovního ruchu na stánku o rozloze 48 m².

Na slavnostním zahájení (13. 3. 2010) přivítal návštěvníky veletrhu primátor Pasova Jürgen Dupper, Jihočeský kraj reprezentoval člen Rady Jihočeského kraje Karel Vlasák. „Veletrh je pro mě potvrzením dobré spolupráce regionů Horních Rakous, Dolního Bavorska a Jihočeského kraje. Vnímám ho i jako příležitost k jejich dalšímu sblížení prostřednictvím vystavovatelů i návštěvníků výstavy," uvedl na zahájení veletrhu radní Vlasák. Největší zájem v Jihočeské expozici projevují návštěvníci veletrhu o cykloturistiku, pamětihodnosti, lázeňství a wellness a Šumavu. Veletrh je jednou z nejúspěšnějších výstav na jihu Německa, což dokazuje počet návštěvníků, který dosáhl na předešlém ročníku 75 000.

Zástupcům měst a obcí Jihočeského kraje byla nabídnuta jak přímá účast, tak i nabídka formou prezentace propagačních materiálů. Náklady na prezentaci Jihočeského kraje na veletrhu v Pasově (ca 300 000,- Kč) jsou součástí projektu Podpora zahraničního příjezdového cestovního ruchu jižní Čechy - východní Bavorsko předkládaného do Programu přeshraniční spolupráce Cíl 3 Česká republika - Svobodný stát Bavorsko.

Foto: Jihočeskou účast zahájil člen Rady Jihočeského kraje Karel Vlasák (.jpg - 160.71 KB)

Foto: Ze slavnostního zahájení (.jpg - 177.19 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku