Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

Pomocná navigace

  

Archiv aktualit

I. ročník soutěže s mezinárodní účastí "Vítejte u nás"
14.06.2010


Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9 se ve dnech 15. a 16. června 2010 stane místem setkání žáků středních škol oborů vzdělání zaměřených na cestovní ruch, hotelnictví a turismus v rámci I. ročníku soutěže s mezinárodní účastí „Vítejte u nás".

V soutěži, nad kterou převzali záštitu Mgr. Jiří Zimola - hejtman Jihočeského kraje, RNDr. Jana Krejsová - členka Rady Jihočeského kraje, Mgr. Juraj Thoma - primátor města České Budějovice, porovná 13 dvoučlenných družstev z České republiky a Slovenska své odborné, komunikativní a prezentační dovednosti.

Žáci představí svůj region a jeho atraktivity formou prezentace, jejíž součástí bude také komunikace v cizím jazyce. S ohledem na udržitelný rozvoj cestovního ruchu budou akcentována především méně známá atraktivní místa. Výkony soutěžících zhodnotí odborná komise.

V doprovodném programu je pro účastníky soutěže připravena prohlídka města České Budějovice, návštěva divadelního představení Macbeth na otáčivém hledišti v Českém Krumlově, prohlídka muzea Budějovického Budvaru a pivovaru.

Pedagogičtí pracovníci školy věří, že I. ročníkem bude započata tradice každoročního setkávání žáků a pedagogů středních škol v Českých Budějovicích.

Program soutěže (.pdf - 1830.78 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku