Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

Pomocná navigace

  

Archiv aktualit

Foto: Míčková Radka (578.44 KB) 9.11.2017

Krajská síť environmentálních center Krasec, z. s. a Jihočeský kraj první listopadovou středu představily výsledky 7. ročníku Jihočeské ratolesti. Tato soutěž hodnotí a odměňuje projekty a vysokoškolské práce, které přispěly k ochraně přírody a životního prostředí. Záštity nad letošním ročníkem se ujal náměstek hejtmanky Jihočeského kraje Pavel Hroch a rektor Jihočeské univerzity Tomáš Machula.

Letos se soutěžilo ve čtyřech kategoriích pro obce; školy, školky a...

Foto aktualita (11.03 KB) 9.11.2017

Jihočeský kraj ve spolupráci se spolkem Český zavináč vyhlašuje krajské kolo 20. ročníku soutěže Zlatý erb. Starostky a starostové se do něho mohou hlásit od nynějška až do 19. 1. 2018 do 14:00 hod přímo na stránce www.zlatyerb.cz. Účast v soutěži je pro města a obce zdarma.

Hlavní ceny budou v krajském i celostátním kole uděleny v kategoriích:
a) nejlepší webové stránky města
b) nejlepší webová...

Foto aktualita (50.34 KB) 8.11.2017

Studenti oboru Veterinářství SOŠ veterinární, mechanizační a zahradnické a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky z Českých Budějovic se ve dnech 29. 10. – 1. 11. 2017 účastnili mezinárodní soutěže „Cena ústředního ředitele Státní veterinární správy ČR“. Soutěž se konala opět v Praze v Lysolajích a naši studenti obsadili v této mezinárodní soutěži druhé místo.
Soutěže se účastnilo několik veterinárních...

Foto aktualita (21.10 KB) 8.11.2017

Podpora vzniku a rozvoje malých a středních podniků je hlavním způsobem, jak posílit  ekonomiku v Jihočeském kraji a a zvýšit konkurenceschopnost celého regionu. Jihočeský kraj proto v těchto dnech spustil webové stránky

invest.kraj-jihocesky.cz

Zde se...

Foto aktualita (21.08 KB) 8.11.2017

Projekt ENTER-transfer podpořený z mezinárodního Programu Interreg Střední Evropa (CENTRAL EUROPE) usiluje o rozvoj ekonomických a sociálních inovací a zmírnění negativních důsledků demografických změn ve střední Evropě vytvořením prostředí podporujícího nástupnictví firem na národní a nadnárodní úrovni. 

Projekt si klade za cíl  prostřednictvím praktických návodů, postupů, ale i školení a výměny know-how úspěšných firem...

7.11.2017

Oddechnout si budou moct řidiči, kteří míří z Českých Budějovic směrem na Vimperk, či Prachatice. A zpět. Patnáctého listopadu totiž skončí rekonstrukce silnice mezi obcemi Češnovice a Němčice. Potvrdil to krajský radní pro dopravu Jiří Švec s tím, že termín ukončení prací se podařilo zkrátit o tři týdny.
Zhotovitelem i investorem stavby, která začala letos na počátku června, je Správa a údržba silnic Jihočeského kraje (SÚS JčK). Oprava úseku o délce 5,9 kilometru si vyžádala...

6.11.2017

Jihočeský kraj oznamuje, že z důvodu havárie kamionu bude uzavřena dálnice D3 na 74 kilometru směrem na Prahu. Očekávaná doba uzavírky je dvě hodiny.

Kamion havaroval na dálnici D3, v prostoru křižovatky s hlavním silničním tahem I/19 v katastru města Tábora, dnes, v pondělí 6. listopadu krátce po sedmé hodině ráno. 

 

6.11.2017

Dne 2. 11. 2017 schválilo Zastupitelstvo Jihočeského kraje svým usnesením č. 382/2017/ZK-9 zařazení dalších sociálních služeb do krajské sítě pro rok 2018 a změny u sociálních služeb, které jsou součástí základní sítě sociálních služeb, viz podrobný přehled podaných žádostí poskytovatelů sociálních služeb.
V návaznosti na výše uvedené bude upravena příloha Akčního plánu Střednědobého plánu rozvoje sociálních...

Foto aktualita (9.79 KB) 6.11.2017

Televizní magazín vysílaný Jihočeskou televizí přináší každý týden zprávy o aktuálním dění v Jihočeském kraji.

Videoprezentace v této části webových stránek jsou uloženy na serveru YouTube. K integraci přehrávače videa níže je použit kód, generovaný službou YouTube. Vzhledem k použité technologii nesplňuje tato stránka požadavky standardu XHTML 1.0 Strict. Důsledkem může být snížení přístupnosti pro osoby se zdravotním postižením.

 

...
« Předchozí        Aktuální stránka: 5/504        Další »
Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku