Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Slavnostní udílení cen Best Business Award 2010 v Pasově
8.10.2010

Ve čtvrtek 7.10.2010 se v pasovském divadle konal 11. ročník slavnostního udílení cen Best Business Award 2010 pro udržitelné vedení podniku pod záštitou bavorského ministra financí Georga Fahrenschona, hornorakouského zemského radního pro hospodářství Viktora Sigla a hejtmana Jihočeského kraje Jiřího Zimoly. Slavnostního předávání se aktivně zúčastnil člen Rady Jihočeského kraje Karel Vlasák.

Organizátorem každoroční akce je spolek BBA Forum e. V., který podporuje trvalé posilování hospodářského prostoru Východní Bavorsko, Horní Rakousko a Jihočeský kraj. Nominovány jsou projekty, které přispívají k podpoře a prohlubování přeshraniční spolupráce a lokální marketing tohoto hospodářského prostoru.

Ceny jsou udíleny ve třech katerogiích, a to dle počtu zaměstnanců. Vítězem v kategorii do 30ti zaměstnanců se stala firma Fox Group z bavorského Kirchweidachu, která podniká v oblasti informačních technologií. Zástupci firmy obdrželi hodnotnou cenu a certifikát od člena Rady Jihočeského kraje Karla Vlasáka, který ve svém laudatiu firmu představil a vzdvihl její přínos pro hospodářský rozvoj všech tří regionů. Vítězem v kategorii firma od 31 do 100 zaměstnanců se stala bavorská sklářská firma Ullrich GmbH Zwiesel a vítězem v kategorii nad 100 zaměstnanců pak hornorakouská firma Wintersteiger AG, která podniká v oblasti sportovního příslušenství.

Karel Vlasák také debatoval o hospodářské situaci a možnostech zapojení jihočeských firem do této soutěže v Jihočeském kraji s bavorským státním tajemníkem pro finance Franzem Josefem Pschiererem a hornorakouským zemským radním Viktorem Siglem. Dále se setkal s vládním prezidentem Dolního Bavorska Heinzem Grunwaldem.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku