Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto: Bambiriáda 2013. (151.00 KB)
Ohlédnutí za BAMBIRIÁDOU 2013
31.05.2013

Ve dnech od 24. do 26. května 2013 proběhl v Českých Budějovicích již patnáctý ročník populární přehlídky organizací věnujícících se volnočasovým aktivitám dětí a mládeže s názvem Bambiriáda.
Hlavní tematické zaměření letošního ročníku bylo - Dětství v proměnách času. Setkat jste se tak na přehlídce mohli s různými aktivitami a hrami, kterými se bavily děti v minulosti. Pro návštěvníky byla dále připravena pódiová vystoupení, opičí dráhy, skákací hrady, mega trampolína, prezentace Armády ČR, expozice tábornické činnosti, ukázky tábornických dovedností, lanové aktivity, zoo
koutek, jízdy na lodích, výroba placek - odznaků, losování o ceny na pódiu, hry se zvířecí tématikou a řada dalších soutěží a ukázek.

Akce se zúčastnilo i Českokrumlovské Centrum pro pomoc dětem a mládeži se stánkem, kde si mohli příchozí vyzkoušet natáčení reportáže do internetového Rádia ICM, řezbu do lipových fošen,
výrobu odznáčků, stolní fotbálek či výrobu práskaček. Pro příchozí připravili pracovníci centra i výstavy z evropské výměny mládeže „People and UNESCO", kterou CPDM, o.p.s. organizovalo v roce 2008, a výstavu z loňské soutěže „UNESCO pro mladou generaci".

Na regionální přehlídce nechyběli ani zástupci informačních center pro mládež se svou informační expozicí jihočeských ICM a Asociace pro podporu rozvoje ICM v ČR.

Jihočeská Bambiriáda je tradičně pořádána Radou dětí a mládeže Jihočeského kraje (RADAMBUK), která je podporována Jihočeským krajem.

Více o Bambiriádě naleznete na www.radambuk.cz.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku