Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Český červený kříž prosí o darování repelentů a ventilátorů
10.06.2013

Český červený kříž, OS České Budějovice, jako koordinátor humanitární pomoci členů PANELu nestátních a neziskových organizací, prosí veřejnost o darování nových repelentních prostředků především proti komárům pro rodiny a jednotlivce v povodní zasažených oblastech.

Dále prosí veřejnost o darování stojanových ventilátorů s průměrem vrtule minimálně 40 cm a příkonem minimálně 60W. Ventilátory v teplém počasí (jako doplněk k vysoušečům) pomůžou s vysušováním mokrých zdí v zasažených domech a jejich provoz je levnější než provoz vysoušečů.

Repelentní prostředky a ventilátory můžete přinést do sídla Českého červeného kříže OS České Budějovice, Husova třída 20, nebo do Oblastních spolků Českého červeného kříže v Písku, Prachaticích, Strakonicích, Českém Krumlově, Jindřichově Hradci.

Za poskytnutou pomoc předem děkujeme. Podrobnější informace lze získat na krizové lince Českého červeného kříže pro jižní Čechy: 383 809 818

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku