Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto: ZELENÁ POVODŇOVÁ INFORMAČNÍ LINKA - 800 100 450 (89.17 KB)
Na konto pomoci jste již přispěli téměř dvěma sty tisíci korunami, sbírka trvá i nadále
10.06.2013

Jihočeský kraj zřídil v rámci pomoci svým obyvatelům „Povodňové konto Jihočeského kraje 2013" s číslem účtu 7070707070/0300. Účet je aktivní od 5. června. Na jeho kontě se k 10. červnu 2013 sešlo 191 480 Kč a stav konta díky vám neustále stoupá. Všem, kteří přispěli, Jihočeský kraj děkuje.

Výtěžek ze sbírky bude použit jako pomoc občanům, obcím a ostatním subjektům na území Jihočeského kraje při řešení následků povodní. Na konto můžete přispívat buď bezhotovostně, nebo složením hotovosti (osvobozeno od poplatku), a tím projevit solidaritu se všemi postiženými povodní.

Fyzickým osobám bude na žádost vydáno potvrzení ekonomickým odborem KÚ Jihočeského kraje o poskytnutém daru. S právnickými subjekty bude na jejich žádost sepsána příslušná darovací smlouva. V těchto případech prosíme pro identifikaci o uvedení jména a adresy dárců v platebním příkazu.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku