Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto: KreBul, o.p.s. (32.31 KB)
7, čili KreBul
5.02.2014

Od 3. února mají návštěvníci hlavní budovy Krajského úřadu Jihočeského kraje příležitost shlédnout výjimečnou dvojvýstavu obecně prospěšné společnosti KreBul. 7,čili KreBul je název první výstavy shrnující 7 let působení společnosti a činnosti jejích dvou partnerů - CPDM, o.p.s. a ICM Tábor, o.s.

KreBul se vedle celé řady aktivit, směřujících do oblasti poradenství, vzdělávání, volnočasových aktivit apod. věnuje i osvětě týkající se života v období za druhé světové války. Společnosti se podařilo získat do dlouhodobé zápůjčky obrazy Helgy Hoškové Weissové ilustrující život v terezínském ghettu. Právě těchto téměř šedesát kreseb a maleb mapujících každodenní život v Terezíně tvoří druhou výstavu, která je ke shlédnutí v prostorách krajského úřadu.

Součástí obou výstav je i představení publikační činnosti Asociace pro podporu rozvoje informačních center pro mládež v ČR.

Expozice potrvá do 28. února. Návštěvníci ji mohou vidět v pondělí a středu od 8:00 do 17:00, v úterý a čtvrtek od 8:00 do 16:00 hodin, v pátek od 8:00 do 14:00 hodin.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku