Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto: Blesková soutěž mladých fotografů pro Jihočecha. (417.46 KB)
Blesková soutěž mladých fotografů pro Jihočecha
11.12.2015


Vítězem Bleskové soutěže (uděluje se jen první místo) mladých fotografů v 16. ročníku celostátní soutěže CESOFOTO, kterou na začátku prosince pořádala Střední škola obchodu a služeb Jihlava, se stal student 4. ročníku oboru fotograf Dominik Novák ze Střední školy obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborné školy Kněžskodvorská v Českých Budějovicích. Počtvrté za sebou tak v Bleskové soutěži zvítězil reprezentant této českobudějovické školy. Studenti letos pořizovali fotografie ze sportovního prostředí a práce hodnotil známý fotograf Jadran Šetlík.

Kromě zmíněné soutěže se v letošním ročníku CESOFOTO soutěžilo ve čtyřech kategoriích pro žáky 2. - 4. ročníků (Volný čas nejen pro mladé, Voda čaruje, Město v noci, Reklamní spot na výrobek, nebo službu) a v jedné kategorii pro žáky 1. - 2. ročníků, kterou byla Volná tvorba. I v nich se studenti českobudějovické školy neztratili. Ve Volném času nejen pro mladé (přihlášeno 34 snímků) obsadila Drahomíra Neškodná (třída F2) 6. a Dominik Novák (F4) 7. místo, v kategorii Voda čaruje (35 prací) skončila na 3. místě Kateřina Kažimírová (F4) a na 7. místě Martina Fuksová (F3). Ve Městě v noci (32 snímků) obsadila 9. místo Veronika Neubauerová (F2). Ve Volné tvorbě (35 snímků) 2. místo obsadila Blanka Marková (F2), 4. místo patří Jiřímu Karafiátovi (F1), 7. místo Ramisu Minnakhmetovi a 8. místo Vojtěchu Svobodovi (F1).

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku