Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto aktualita (155.38 KB)
Jihočeský kraj zve na výstavu Co se u nás povídalo.
9.01.2017

Co se u nás povídalo. To je otázka na kterou odpovídá stejnojmenná výstava, umístěná ve vstupních prostorách hlavní budovy Jihočeského kraje. Pohádkové postavy, bájná zvířata i modely vesnic z kompletně recyklovaných materiálů pro ni vytvořily žáci ze základních a mateřských škol Jihočeského kraje. Ti nejlepší si během slavnostní vernisáže konané v pondělí 9.1.2017 odnesli ceny, které do soutěže věnoval Jihočeský kraj, společnost Ekokom a výtvarný atelier TVOR.

"Tato výstava je důkazem, že i z původně odpadových materiálů, lze vytvořit krásné dílo," pochválil malé účastníky radní Pavel Hroch, podle něhož je o soutěž čím dál větší zájem. Letošního ročníku se zúčastnilo deset školských a sociálních zařízení z Jihočeského kraje. Z kartonů, starého papíru, hliníkových tácků a plastových lahví vytvořili malí účastníci soutěže výjevy z pověstí a bájí, které jim vyprávěli dědové, babičky, strýcové, či paní učitelka.
Projekt, který učí, jak pracovat s recyklovanými materiály z průmyslových odpadů a odpadů z domácnosti bude v prostorách Jihočeského kraje k vidění až do konce ledna. Více informací o výstavě naleznete v přiložených souborech.

Soubor ke stažení (.pdf - 2017.55 KB)

Soubor ke stažení (.pdf - 12542.76 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku