Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto aktualita (24.82 KB)
Jihočeský kraj je absolutním vítězem ankety Kraj mého srdce
14.02.2017

Tradičním pořadatelem ankety Kraj mého srdce je redakce KAM po Česku, která ve spolupráci s veletržní správou INCHEBA EXPO PRAHA a pod záštitou Asociace krajů České republiky uspořádala již pátý ročník. Cílem ankety je zmapovat preference obyvatel České republiky v oblasti volnočasových aktivit. Jedinci se zájmem o cestování zde mají možnost prostřednictvím ankety přidělit své preferenční hlasy krajům ČR v deseti kategoriích, kde by chtěli své volnočasové aktivity daného zaměření realizovat.

Anketa probíhala od 1. října 2016 do 31. ledna 2017 v deseti kategoriích: LETNÍ DOVOLENÁ; PĚŠÍ TURISTIKA; CYKLOTURISTIKA; FOLKLOR A TRADICE; LÁZNĚ, LÁZEŇSTVÍ, WELLNESs; PAMÁTKY/HISTORICKÁ MÍSTA; ZIMNÍ DOVOLENÁ; VÝLETY S DĚTMI; KONĚ A KOŇSKÉ STEZKY; ZÁŽITKY A ADRENALIN. Celkově se ankety účastnilo 15 493 osob, z toho 9 873 jako hlasující (data osobního charakteru získaná touto anketou jsou neveřejná).

Jak potvrzuje již V. ročník ankety Kraj mého srdce, silné povědomí respondentů ve vnímání krajů z pohledu kategorií Letní dovolená, Zimní dovolená, Pěší turistika a Cykloturistika je v meziročním srovnání téměř neměnné, naproti tomu ve zbývajících kategoriích je každoročně sváděn boj o pořadí do posledního okamžiku. Opětovně se také potvrdilo, že významným faktorem, který může ovlivnit konečné výsledky ankety, je dosud často nesprávné povědomí o krajském, ne však geografickém uspořádání České republiky. Na konečném pořadí se ale také projevují tradičně významné pravidelné nebo mimořádné akce kulturního, společenského či sportovního charakteru.

Výsledky V. ročníku ankety Kraj mého srdce budou vyhlášeny 16. února 2017 ve 14 hodin, v první den 26. ročníku mezinárodního veletrhu cestovního ruchu Holiday World (16.-19. 2. 2017). Dále budou výsledky zveřejněny na serveru www.kampocesku.cz a v magazínu KAM po Česku - vydání březen 2017.

Partneři ankety: Edice České televize, Český rozhlas - Radioservis, Jan Becher - Karlovarská Becherovka, Kartografie PRAHA, Vinium, a. s., HIKO SPORT, iQLANDIA a iQPARK Liberec. Poháry z populárního českého křišťálu vyrobila pro vítěze v deseti kategoriích sklárna RÜCKL CRYSTAL v Nižboru.

Výsledky V. ročníku ankety Kraj mého srdce 2016

Sportovní terminologií řečeno, celkem bylo rozděleno 10 sad medailí, kde dream teamem V. ročníku ankety se stal kraj Jihočeský se ziskem čtyř zlatých a pěti stříbrných medailí. Kompletní výsledky naleznete ZDE.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku