Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Sociální portál Jihočeského kraje
28.03.2017

Upozorňujeme na spuštění nových webových stránek Odboru sociálních věcí Krajského úřadu Jihočeského kraje s názvem Sociální portál Jihočeského kraje.

Na tomto portálu jsou k dispozici veškeré základní informace ze sociální oblasti určené pro širokou veřejnost i poskytovatele a uživatele sociálních služeb. Naleznete zde informace týkající se registrací sociálních služeb, plánování či financování sociálních služeb na území Jihočeského kraje. Dále jsou zde uvedeny kontakty přímo na zaměstnance, jež mají jednotlivé agendy z oblasti sociálních služeb v rámci Krajského úřadu Jihočeského kraje na starosti.

V případě, že budete mít zájem o uveřejnění Vaší tiskové zprávy nebo aktuality související se zajištěním sociálních služeb, obraťte se na následující kontaktní e-maily: sladkova@kraj-jihocesky.cz nebo duskova@kraj-jihocesky.cz.

Sociální portál Jihočeského kraje - http://socialniportal.kraj-jihocesky.cz/.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku