Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Seminář Energetické úspory – průřez evropskými a národními dotacemi
16.06.2017

Ministerstvo pro místní rozvoj společně s partnery Vás zve na seminář pro žadatele věnovaný dotacím na energetické úspory.

Účastníci se dozvědí o možnostech podpory jak z evropských fondů, tak národních programů na zateplování budov, výměnu zdrojů tepla, či výstavbu nových nízkoenergetických budov. Užitečné informace získají jak majitelé rodinných a bytových domů, tak správci veřejných budov a podnikatelé.
Energeticky úsporná opatření významně snižují náklady na spotřebu energie a současně omezují negativní vlivy na životní prostředí. V rámci semináře budou představeny možnosti energetických úspor jednak z evropských programů, jako Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, Operačního programu Životní prostředí a Integrovaného regionálního operačního programu, tak i z národních programů, a to Nové zelené úsporám, programu EFEKT, Úspory energií s rozumem, Dešťovka a programu Panel 2013+.
Podrobnější informace ohledně dotačních možností a jednotlivých programům podpory energetických projektů najdete v informačním letáku Ministerstva pro místní rozvoj ZDE.
Semináře jsou určeny pro širokou veřejnost, které pomohou zorientovat se v aktuální problematice energetických úspor pro veřejné budovy a podniky, rodinné domy a bytové domy. Užitečné informace mohou načerpat jak fyzické osoby nepodnikající, podnikatelé, bytová družstva, tak obce nebo nestátní neziskové organizace.
V Českých Budějovicích se seminář uskuteční dne 26. června 2017 od 9:30 do 14:30 v Zastupitelském sále Krajského úřadu Jihočeského kraje (České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2).
Vstup na seminář je zdarma, ale z důvodu omezené kapacity je nutná registrace. Na seminář se prosím registrujte předem, a to do 21. června 2017 přes formulář ZDE nebo na e-mail: pavla.slipkova@mmr.cz.
Více informací k semináři naleznete v přiložené pozvánce a v programu nebo na webu Eurocentra ČB. Pro více informací můžete kontaktovat Ing. Pavlu Slípkovou (mob. 731 681 631).

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku