Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
V Českých Budějovicích proběhnou konzultační dny pro zájemce o dotaci z Operačního programu Zaměstnanost
14.09.2017

 

Ve dnech 11.10.2017 a 15.11.2017 od 10:00 do 15:00 hodin se v budově Okresní správy sociálního zabezpečení na ul. Ant. Barcala 1461 v Českých Budějovicích uskuteční  konzultační odpoledne zaměřené na podporu projektů, které by měly být podány do Operačního programu Zaměstnanost (OPZ). Další konzultační dny proběhnou v krajských městech Plzeňského, Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje.

 

Konzultace jsou určeny oprávněným žadatelům, zájemcům o dotaci z OPZ a jejich cílem je bezplatně poskytnout zájemcům informace o plánovaných/vyhlášených výzvách, případně individuálně konzultovat projektové záměry či nápady v jejich lokalitě, a to v rámci osobního jednání, bez nutnosti kvůli informacím cestovat. Projektoví manažeři MPSV vyjdou zájemcům o konzultace maximálně vstříc, konkrétní téma a struktura konzultace budou přizpůsobeny jednotlivým konzultujícím na základě vyplněného formuláře aktuálních potřeb. Bez uvedení očekávaného tématu konzultace nebude možné konzultaci uskutečnit.

Všechny potřebné informace, formulář aktuálních potřeb i přihlašovací on-line formulář jsou dostupné na stránkách jednotlivých konzultačních dnů:

 

 

V každém dni může proběhnout až 7 konzultací. Za každou organizaci může provést registraci pouze 1 osoba, na samotnou konzultaci je po dohodě možné dorazit ve větším počtu.

Kontakty:

Mgr. Nikol Moravcová, nikol.moravcova@mpsv.cz, +420 778 543 803 (pro konzultační dny v Plzni a Českých Budějovicích)

 

 

 

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku