Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Seminář „Dotace EU a AUDITY“ poradí, jak předcházet auditním zjištěním
18.09.2017

Eurocentrum České Budějovice spadající pod Ministerstvo pro místní rozvoj ve spolupráci s Auditním orgánem připravilo sérii seminářů věnovaných problematice auditu u projektů podpořených z evropských fondů. Účastníci se během podzimu ve 13 městech dozvědí praktické příklady z rizikových oblastí přímo od zástupců Auditního orgánu Ministerstva financí. Budou s nimi také moci konzultovat případné nejasnosti při realizaci svého projektu.

Seminář „DOTACE EU a AUDITY aneb Nejčastější pochybení u projektů z evropských fondů a jak jim předejít?“ se bude konat v Českých Budějovicích dne 4. října 2017 od 9:30 do 13:30 v Zastupitelském sále Krajského úřadu Jihočeského kraje (U Zimního stadionu 1952/2).

Na seminář se prosím registrujte předem, a to do 28. září 2017 přes formulář ZDE nebo na e-mailu: pavla.slipkova@mmr.cz. Kapacita je omezena. Vstup zdarma.

Seminář poskytne informace o nejčastějších nedostatcích a oblastech zjištění při kontrolách u projektů spolufinancovaných z evropských strukturálních a investičních fondů (ESIF) se všeobecným zaměřením na všechny operační programy. Účastníci se dozvědí praktické příklady z rizikových oblastí přímo od zástupců Ministerstva financí a zároveň budou mít příležitost konzultovat případné nejasnosti při realizaci svého projektu.

Seminář je vhodný jak pro současné příjemce dotací, tak potenciální žadatele, kterým poskytne cenné informace, jež mohou využít při přípravě projektu. Cílem semináře je upozornění na časté chyby během procesu realizace projektu a zajištění prevence v této oblasti. Získané informace mohou pomoci zorientovat se v dané problematice starostům, pracovníkům ve veřejné správě nebo soukromé sféře, zástupcům neziskových organizací a všem dalším zájemcům zabývající se realizací projektů podporovaných z fondů EU.

Více informací k semináři naleznete v přiložené pozvánce a v programu nebo na webu Eurocentra ČB. Pro více informací můžete kontaktovat Ing. Pavlu Slípkovou (mob. 731 681 631).

 

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku