Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Jazykové verze stránek

Oficiální internetový portál Jihočeského kraje.

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

Pomocná navigace


Anketa „Nejúspěšnější sportovec roku“

Navigace - třetí úroveň - výběr části rubriky

Vyhlašovatelem ankety je Jihočeský kraj ve spolupráci s Jihočeským deníkem a krajskou organizací ČUS.

Jednací řád komise pro vyhodnocení ankety Sportovec Jihočeského kraje (37.19 KB) Jednací řád komise pro vyhodnocení ankety Sportovec Jihočeského kraje (.pdf - 37.19 KB)

Statut ankety Sportovec Jihočeského kraje (38.50 KB) Statut ankety Sportovec Jihočeského kraje (.doc - 38.50 KB)

Anketní lístek ke stažení (20.67 KB) Anketní lístek ke stažení (.docx - 20.67 KB)

 

 

Rok 2015:
- jednotlivci - 1. Martin ŠONKA, 2. Radek MACH, 3. Petra KREJČOVÁ
- kolektiv - 1. VK Jihostroj Č. Budějovice, 2. ČEZ Motor Č. Budějovice, 3. Lions J. Hradec
- objev - Mikuláš Jáša, Samuel Jirouš, Anežka Paloudová
- sportovec se zdravotním postižením - Běla Třebínová
- síň slávy - Karel Poborský
- zvláštní cena - Eva Šmausová
- sportovní hvězda Deníku - SKB Badminton Český Krumlov

Výsledky z minulých let

Rok 2014:
- jednotlivci - 1. Filip Habr, 2. Jakub Skála, 3. František Linduška
- kolektiv - 1. VK Jihostroj Č. Budějovice, 2. ČEZ Cyklo team Tábor, 3. SK Badminton Č. Krumlov
- objev - Mikuláš Jáša, Samuel Jirouš, Anežka Paloudová

Rok 2013:
- jednotlivci - 1. Šárka Grabmüllerová, 2. Adam Ťoupalík, 3. Radek Mach
- kolektiv - 1. VK Jihostroj Č. Budějovice, 2. CT ČEZ Tábor, 3. VK Madeta Č.Budějovice-kadetky
- objev - Pavel Gocala, Petr Pícha, Luboš Rob jun.

Rok 2012
- jednotlivci - 1. Jakub Kovář, 2. Radek Mach, 3. Martin Bína
- kolektiv - 1. VK Jihostroj ČB, 2. ČEZ Cyklo Team Tábor, 3. HC Mountfield Č.Budějovice
- objev - Anna Švecová, Zdeněk Linhart, Tomáš Prokop

Rok 2011:
- jednotlivci - 1. Jakub Kovář, 2. Radek Motys, 3. Šárka Grabmüllerová
- kolektiv - 1. VK Jihostroj Č. Budějovice, 2. BK Strakonice ženy, 3. HC Mountfield Č. Budějovice
- objev - Nikol Staňková, Josef Moser, Jindřich Kadula

Rok 2010:
- jednotlivci - 1. Martin Bína, 2. Jakub Smrž, 3. Radek Motys
- kolektiv - 1. Budvar Tábor, 2. VK Jihostroj České Budějovice, 3. SSK Prachatice
- objev - Denisa Chládková, Jan Švejda, Jakub Skála

Rok 2009:
- jednotlivci - 1. Verner Tomáš, 2. Smrž Jakub, 3. Sládeček Michal
- kolektiv - 1. VK Jihostroj Č.Budějovice, 2. Samson Boxing Club Č.Budějovice, 3. seniorský národní tým taekwonda
- objev - Grabmüllerová Aneta, Jank Bohumil, Juračka David

Rok 2008:
- jednotlivci - 1. Verner Tomáš, 2. Huříková Tereza, 3. Turek Roman
- kolektiv - 1. VK Jihostroj Č.Budějovice, 2. HC Mounfield Č.Budějovice, 3. Red Dogs Strakonice
- objev - Horák Roman, Luňáček Jan, Vondrášek Jan

Creative Commons       Copyright (C) 2014 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Webmaster        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku