Aktuální výzvy - dotace Jihočeského kraje

Dokumenty zveřejňované na této stránce jsou vkládány ve formátu PDF, případně komprimovány do archivu ZIP. Velikost souboru nepřesahuje 4 MB s výjimkou aplikace Program Filler.

Tabulka obsahuje přehled dotačních programů Jihočeského kraje, které jsou aktuální pro podávání žádostí, včetně přiložených materiálů pro zpracování žádostí.

Odkaz na stažení programu Filler (je nutné mít aktuální verzi): program Filler (.exe).

Tématické zaměření Charakteristika Termín zveřejnění Termín vyhlášení Termín ukončení Kontaktní informace Soubory ke zpracování žádosti
Program obnovy venkova Jihočeského kraje v roce 2019 Předmětem programu je příprava a realizace programů obnovy venkova a společných integrovaných projektů. 19.10.2018 20.11.2018 31.12.2018
do 00:00 hodin
Kontaktní informace: Odbor regionálního rozvoje, územního plánování a stavebního řádu Krajského úřadu Jihočeského kraje, úsek vedoucího odboru, Ing. Eva Povišerová, tel.: 386 720 425, e-mail: poviserova@kraj-jihocesky.cz, Jitka Maurerová, tel.: 386 720 213, e-mail: maurerova@kraj-jihocesky.cz, Ilona Nocarová, tel.: 386 720 188, e-mail: nocarova@kraj-jihocesky.cz, Pavla Sípalová, tel.: 386 720 522, e-mail: sipalova@kraj-jihocesky.cz a odkaz na internetové stránky programu: https://pov.kraj-jihocesky.gov.cz. Podání elektronické žádosti přes stránky POV „ZDE“ Podrobnosti a tiskopisy (.zip)