Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

Pomocná navigace

Živnostenský rejstřík

Navigace - třetí úroveň - výběr části rubriky

Centrální registr živnostenského na stránkách MPO

Veřejný web MPO slouží k zobrazení veřejných informací o podnikatelských subjektech v České republice, provozovatelem je Ministerstvo průmyslu a obchodu. Informace jsou rozděleny do dvou základních sekcí - vyhledání konkrétního podnikatelského subjektu se zobrazením jeho veřejných údajů a zobrazení ročních statistických informací o živnostenských oprávněních v rámci České republiky. Veřejný web je doplněn odkazy na dohledání informací v obchodním rejstříku, informace pro podnikatele a průvodce pro ohlášení živnosti.

Vyhledávací formulář, pravidla pro vyhledávání
Vyhledávácí formulář slouží pro definici vyhledávacích kriterií. Podnikatele je možno vyhledat buď podle identifikačního čísla nebo podle názvu podnikatele či adresy, na které sídlí nebo provozuje živnost. Samotné vyhledání provedete vložením požadovaných kritérií a stisknutím tlačítka "Vyhledat". Pokud jste zadali správná vyhledávácí kritéria, dojde k vyhledání subjektů odpovídajícím požadovaným kritériím. V případě nedostatečně či chybně definovaných vyhledávacích kritérií budete na tuto skutečnost upozorněni chybovým hlášením. Vyhledávání probíhá v aktuálních i historických datech. Velikost písmen ani diakritika nemá na vyhledávání vliv.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku