Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

Pomocná navigace

Informace ke zkouškám odborné způsobilosti v dopravě

Navigace - třetí úroveň - výběr části rubriky

 

Krajský úřad - Jihočeský kraj, odbor dopravy a silničního hospodářství, České Budějovice jako dopravní úřad vyhlašuje řádné termíny zkoušek odborné způsobilosti k provozování silniční dopravy pro cizí potřeby pro rok 2019:

5.2., 5.3., 2.4., 7.5., 4.6., 9.7., 3.9., 1.10., 5.11., 3.12. 2019.  Od 8.00 hodin v počítačové učebně Krajského úřadu Jihočeského kraje, U Zimního stadionu 1952/2, České Budějovice (hlavní budova č. dveří 3034). Při zkoušce je potřeba ověřit totožnost žadatele o zkoušku dle občanského průkazu, z tohoto důvodu je nutné dostavit se ke zkoušce alespoň 10 minut před jejím začátkem.

Přihláška on-line k vyplnění zde. Tímto přihlášením jste automaticky pozváni ke zkoušce.

Vyplnění přihlášky věnujte, prosím, maximální pozornost. Akceptovat je možné pouze přihlášky s řádně vyplněnými údaji. V případě, že nemáte telefon nebo e-mailovou adresu, uveďte: „nemám".

V případě, že nepoužijete přihlášku on-line, ale zašlete ji datovou schránkou, poštou v listinné podobě nebo předáte přihlášku osobně, budete zařazeni ke zkoušce ve volném termínu až poté, co přihlášku obdrží oprávněný pracovník.
Každý žadatel se může přihlásit ke složení zkoušky z vybraného druhu dopravy pouze v jednom termínu.
 Postup skládání zkoušky, hodnocení zkoušky a opakování zkoušky řeší vyhláška, kterou se provádí zákon o silniční dopravě.

Zkoušky skládají žadatelé elektronicky (na počítači).
Otázky a vzorové zadání případových studií pro zkoušku stanoví Ministerstvo dopravy (www.mdcr.cz) a zveřejní je ve Věstníku dopravy.

Zkušební testy a případové studie najdete na http://etesty2.mdcr.cz/Home/Tests/zd .

Krajský úřad na zkoušky nepřipravuje ani neposkytuje studijní materiály. Pouze zajišťuje provedení zkoušky a následné vydání osvědčení.

 

 

 

Žádost o vydání osvědčení (73.50 KB) Žádost o vydání osvědčení

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku