Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

Pomocná navigace

Dny otevřených dveří

Navigace - třetí úroveň - výběr části rubriky

Pravidelné dny otevřených dveří pro osvojitelské a pěstounské rodiny

 

Již od října 2002 jsme začali pořádat pravidelný „Den otevřených dveří" (DOD) pro osvojitelské a pěstounské rodiny.

 

Den otevřených dveří se koná každé první pondělí v měsíci od 16.00 hod. do 19.00 hod. a je zde vítán každý, koho zajímá problematika náhradní rodinné péče.

 


 

UPOZORNĚNÍ

Dny otevřených dveří na pracovišti náhradní rodinné péče se přes prázdniny nekonají. V případě zájmu se na Vás budeme těšit 3. 9. 2018.
 


 

Co lze od Dnů otevřených dveří očekávat? Jednak možnost navázání nových kontaktů, besed zaměřených na výměnu zkušeností, možnost individuálních konzultací sociálně právních otázek a psychologicko-poradenských konzultací pro ty, kterých se náhradní rodinná péče již týká. Ale také co největší informační servis pro ty, kteří se o toto téma zatím jen zajímají, s cílem napomoci jim vytvořit si co nejrealističtější představy.

Pravidelné Dny otevřených dveří si našly své příznivce, a to jak z rodin, které už mají svěřené děti do výchovy i u tzv. žadatelů o NRP, kteří na „své" dítě ještě čekají, ale i u nových zájemců o náhradní rodinnou péči. Návštěvnost DOD nás utvrzuje v potřebě a smysluplnosti pořádat další jejich pokračování.

Problematiku náhradní rodinné péče je možné konzultovat samozřejmě i mimo DOD, to je však už třeba se dopředu telefonicky objednat.

Přijďte, jste vítáni. Na setkání s Vámi se těší:

Mgr. Tereza Smejkalová, psycholožka
Mgr. Petra Maxová, psycholožka
Mgr. Helena Kavanová, sociální pracovnice
Mgr. Gabriela Dobiášová, sociální pracovnice

 

Leták DOD ke stažení (1292.38 KB) Leták DOD ke stažení

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku