Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

Pomocná navigace

Dokumenty k finančnímu hospodaření příspěvkových organizací zřízených Jihočeským krajem

V souladu se zákonem č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, ve znění pozdějších předpisů, zveřejňuje Jihočeský kraj v pozici zřizovatele na elektronické úřední desce vybrané dokumenty k finančnímu hospodaření příspěvkových organizací zřízených Jihočeským krajem. Jedná se o střednědobé výhledy rozpočtů a rozpočty (plány nákladů a výnosů na rozpočtový rok) příspěvkových organizací zřízených Jihočeským krajem.

Rozpočet nákladů a výnosů příspěvkových organizací, zřízených Jihočeským krajem, na rok 2017 byl schválen jako součást Rozpočtu Jihočeského kraje na rok 2017 a je obsažen v kapitole č. IX, Příloze č. 1 tohoto dokumentu, který je v plné verzi zveřejněn jak na webových stránkách Jihočeského kraje v sekci Hospodaření kraje http://www.kraj-jihocesky.cz/2213/rozpocet_jihoceskeho_kraje_na_rok_2017.htm, tak na této elektronické úřední desce v předcházející sekci Dokumenty k finančnímu hospodaření Jihočeského kraje.

Odkaz na jiné stránky Střednědobé výhledy rozpočtů příspěvkových organizací zřízených Jihočeským krajem

Odkaz na jiné stránky Rozpočty příspěvkových organizací zřízených Jihočeským krajem

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku