Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

Pomocná navigace

Plán a výsledky přezkoumávání hospodaření obcí

Navigace - třetí úroveň - výběr části rubriky

 

Plán dílčích přezkoumání hospodaření územních celků v Jihočeském kraji za rok 2018

 

 

V přiloženém přehledu zveřejňujeme plánované termíny dílčích přezkoumání hospodaření územních celků v Jihočeském kraji za rok 2018, které provádí oddělení přezkumu a metodiky hospodaření obcí krajského úřadu, a to uvedené dle stavu plánu k 23. 7. 2018. Případné změny termínů dílčích přezkoumání hospodaření budou provedeny vždy individuálně po dohodě s příslušným územním celkem již bez následného promítnutí této změny do tohoto přehledu.

Plán dílčích přezkoumání hospodaření ke stažení (129.50 KB) Plán dílčích přezkoumání hospodaření ke staženíVýsledky přezkoumání hospodaření územních celků za rok 2016 a 2017

 

Zpráva o výsledcích přezkoumání hospodaření obcí a dobrovolných svazků obcí na území Jihočeského kraje za rok 2016


Ekonomický odbor krajského úřadu poskytuje tuto zprávu k využití všem představitelům územních samosprávných celků a dobrovolných svazků obcí, zaměstnancům těchto územních celků i externím subjektům, zajišťujícím pro územní celky agendu účetnictví a hospodaření s majetkem.

Zpráva ke stažení (184.29 KB) Zpráva ke stažení

 

Zpráva o výsledcích přezkoumání hospodaření obcí a dobrovolných svazků obcí na území Jihočeského kraje za rok 2017 

Ekonomický odbor krajského úřadu zveřejňuje tuto zprávu v souladu s ust. § 26 zákona č. 255/2012 Sb., o kontrole (kontrolní řád), ve znění pozdějších předpisů, a poskytuje ji k využití všem představitelům územních samosprávných celků a dobrovolných svazků obcí, zaměstnancům obecních úřadů i zájemcům z řad veřejnosti.

Zpráva ke stažení (184.54 KB) Zpráva ke stažení


Kontaktní osoba: Ing. Lubomír Bednář
Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku