Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

Pomocná navigace

Střednědobé výhledy rozpočtů příspěvkových organizací zřízených Jihočeským krajem

Návrhy střednědobých výhledů rozpočtů příspěvkových organizací jsou na úřední desce zveřejněny po dobu nejméně 15 dnů přede dnem zahájení jejich projednávání na zasedání rady kraje.

Schválené střednědobé výhledy rozpočtů příspěvkových organizací jsou zveřejněny na úřední desce do 30 dnů ode dne jejich schválení až do schválení nových střednědobých výhledů rozpočtů.

Střednědobé výhledy rozpočtů příspěvkových organizací jsou ve struktuře základních údajů, tj. celkové náklady, celkové výnosy, příspěvek na provoz a investiční příspěvek. Příspěvek na provoz a investiční příspěvek v rozpočtech a střednědobých výhledech rozpočtů příspěvkových organizací odpovídají závazným finančním vztahům schválených v rozpočtu a střednědobém výhledu rozpočtu Jihočeského kraje.

Schválené střednědobé výhledy rozpočtů příspěvkových organizací nejsou v průběhu rozpočtového roku upravovány bez ohledu na případné změny finančního vztahu rozpočtu kraje vůči rozpočtům příspěvkových organizací.

Odkaz na jiné stránky Schválené střednědobé výhledy rozpočtů příspěvkových organizací zřízených Jihočeským krajem na období let 2020-2021

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku