Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Cena hejtmanky za společenskou odpovědnost

cena (7.95 KB)

Společenská odpovědnost firem je stále aktuálnější téma zahrnující širokou škálu aktivit. Ať už se jedná o dodržování práv zaměstnanců, odmítání korupce, ochranu přírodních zdrojů, recyklaci odpadů, zaměstnávání handicapovaných osob nebo podporu místních zvyků a produktů, mají tyto aktivity jedno společné: firma je dělá dobrovolně nad rámec svých povinností. Spousta firem je dokonce realizuje, aniž by to nazývala společenskou odpovědností. A právě firmám, které se těmto aktivitám věnují, je určena Cena hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost (dále jen „Cena hejtmanky“). Tu společně připravují Jihočeský kraj, Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání o.p.s. (dále jen „JAIP“), Jihočeská hospodářská komora a Rada kvality ČR.

Více informací naleznete na stránkách JAIP.

Slavnostní vyhlášení se bude konat v zasedacím sále Zastupitelstva Jihočeského kraje dne 28. května 2019 od 10:00 hodin.