Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

Pomocná navigace

  

Archiv aktualit

15.03.2018

Jihočeský kraj zve na seminář pro potencionální žadatele o finanční podporu z dotačního programu Jihočeského kraje Podpora přípravy projektových záměrů strategických projektů pro Jihočeský kraj v souladu s Krajskou přílohou k národní RIS3 – 2. výzva.

DATUM KONÁNÍ: 5. dubna 2018
ČAS KONÁNÍ: 10:00 – 12:00 hodin
MÍSTO KONÁNÍ: Krajský úřad Jihočeského kraje, U Zimního stadionu 1952/2, České Budějovice, Zasedací...

Foto aktualita (988.08 KB) 14.03.2018

Skupina žáků 3. a 4. ročníku oborů Elektrotechnika a Informatika ze Střední odborné školy Blatná se v letošním školním roce 2017/2018 účastní soutěže Astro-Pi Challenge 2017/18 v kategorii Mission Space Lab (pro středoškoláky), kterou organizuje Evropská vesmírná agentura ESA na podporu zájmu žáků o informační technologie a vědeckou práci.

Na Mezinárodní vesmírné stanici ISS jsou umístěny dva počítače Raspberry Pi včetně senzorů tlaku, teploty, vlhkosti, magnetického pole,...

Náměstek Knot (vpravo) na úterní tiskové konferenci ke konání půlmaratonu (391.46 KB) 13.03.2018

Do startu Mattoni 1/2Maratonu České Budějovice zbývají necelé tři měsíce a více než dvě třetiny čísel už jsou vyprodány. Sedmý ročník populárního závodu chce dát v letošním roce více prostoru evropským a českým atletům. Závod, který odstartuje 2. června z náměstí Přemysla Otakara II., poběží i sportovci z jiných odvětví nebo univerzitní studenti. 

Na Mattoni 1/2Maratonu České Budějovice budou letos už posedmé k vidění velké vytrvalecké...

12.03.2018

Digitální budoucnost
Druhý „Bavorsko-český den pro firmy“ se zaměřuje na digitalizaci a její možnosti pro firmy v příhraničním hospodářském prostoru. Touto akcí vytváří Evropský region Dunaj-Vltava a Niederbayern-Forum přeshraniční platformu dialogu a diskuze pro zástupce podniků z Jihočeského a Plzeňského kraje a ze sousedního Dolního Bavorska.

Dopad digitálních změn je komplexní. Ale kde jsou proměny způsobené digitalizací skutečně relevantní? Jaký je...

Foto aktualita (9.79 KB) 12.03.2018

Televizní magazín vysílaný Jihočeskou televizí přináší každý týden zprávy o aktuálním dění v Jihočeském kraji.

Videoprezentace v této části webových stránek jsou uloženy na serveru YouTube. K integraci přehrávače videa níže je použit kód, generovaný službou YouTube. Vzhledem k použité technologii nesplňuje tato stránka požadavky standardu XHTML 1.0 Strict. Důsledkem může být snížení přístupnosti pro osoby se zdravotním postižením. 

...
Foto aktualita (261.67 KB) 9.03.2018

KreBul, o.p.s. prezentuje svou činnost v prostorách Krajského úřadu Jihočeského kraje v Českých Budějovicích. Po celý měsíc zde probíhá dvojvýstava – KreBul, o.p.s. v kostce a SeniorPoint Prachatice v obrazech. Výstava je přístupná v pracovní době krajského úřadu po celý březen.

V pátek 2. března zahájila Jitka Šálená za Krajský úřad Jihočeského kraje spolu se Zdeňkem Krejsou, ředitelem KreBul, o.p.s. a Radkou Paulovou, radní města Prachatice dvojvýstavu, kterou připravila...

Foto aktualita (9.79 KB) 9.03.2018

Televizní magazín vysílaný Jihočeskou televizí přináší každý týden zprávy o aktuálním dění v Jihočeském kraji.

Videoprezentace v této části webových stránek jsou uloženy na serveru YouTube. K integraci přehrávače videa níže je použit kód, generovaný službou YouTube. Vzhledem k použité technologii nesplňuje tato stránka požadavky standardu XHTML 1.0 Strict. Důsledkem může být snížení přístupnosti pro osoby se zdravotním postižením. 

...
8.03.2018

Z důvodu vysokého počtu podaných žádostí v poměru k disponibilním finančním prostředkům rozhodla Rada Jihočeského kraje svým usnesením č. 257/2018/RK-35 ze dne 8. 3. 2018 o ukončení příjmu elektronických žádostí o kotlíkovou dotaci k 9. 3. 2018 ve 14 hod. Žádosti podané po tomto termínu již nebudou administrovány. Listinné verze žádostí je nutné doručit na podatelnu Krajského úřadu Jihočeského kraje nejpozději do 23. 3. 2018 do 14 hod.

Poslední 3. kolo kotlíkových...

Foto aktualita (329.92 KB) 7.03.2018

Rozšíření přeshraniční spolupráce v oblasti poskytování zdravotní péče mezi Jihočeským krajem a Dolními Rakousy. To bylo hlavní náplní zahajovacího zasedání mítinku mezi zástupci uvedených regionů, které se uskutečnilo v pondělí 5. března v Gmündu v rámci projektu Healthacross for future. Projekt je financovaný z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci operačního programu přeshraniční spolupráce Interreg V-A Rakousko-Česká republika pro...

« Předchozí        Aktuální stránka: 21/531        Další »
Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku