Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

Pomocná navigace

  

Archiv aktualit

Zástupci kraje u Pomníku československým legionářům v Jekatěrinburgu (159.70 KB) 14.09.2018

Zástupci Jihočeského kraje v čele s náměstkem hejtmanky Pavlem Hrochem položili věnec u pomníku československým legionářům v Jekatěrinburgu. Vzdali tak hold bezmála čtyřem stům československých legionářů, kteří padli při bojích v Jekatěrinburgu a okolí. Letos si připomínáme stoleté výročí této tragické události.

Více informací o pomníku československým legionářům v Jekatěrinburgu naleznete na ...

Návštěva vojenské delegace v krizovém centru Jihočeského kraje (121.75 KB) 14.09.2018

Dne 13. září 2018 navštívila v doprovodu ředitele Krajského vojenského velitelství České Budějovice Krajský úřad Jihočeského kraje delegace zástupců zemských vojenských velitelství spolkových zemí Dolního a Horního Rakouska a Krajského vojenského velitelství Brno.

Pracovní jednání uskutečněné v centru krizového řízení Jihočeského kraje bylo zaměřeno na možnosti využití armády při řešení krizových situací....

Náměstek hejtmanky Dvořák v debatě s oceněnými studenty (184.00 KB) 13.09.2018

Poděkování za skvělou reprezentaci a blahopřání k výborným výsledkům si ve středu 12. září odneslo z krajského úřadu 17 studentů, kteří se ve školním roce 2017 - 2018 umístili na 1., 2. a 3. místě v celostátních kolech soutěží vyhlašovaných ministerstvem školství.
Zástupci odboru školství v čele s náměstkem hejtmanky pro tuto oblast Zdeňkem Dvořákem jim zároveň předali tašku s propagačními předměty kraje a poukázkou na nákup knih.

...
Foto aktualita (9.79 KB) 12.09.2018

Televizní magazín vysílaný Jihočeskou televizí přináší každý týden zprávy o aktuálním dění v Jihočeském kraji.

Videoprezentace v této části webových stránek jsou uloženy na serveru YouTube. K integraci přehrávače videa níže je použit kód, generovaný službou YouTube. Vzhledem k použité technologii nesplňuje tato stránka požadavky standardu XHTML 1.0 Strict. Důsledkem může být snížení přístupnosti pro osoby se zdravotním postižením. 

...
Foto aktualita (112.29 KB) 12.09.2018

Ve středu 12. září 2018 mohou všechny děti, batolata s dospělými i široká veřejnost zahájit nový školní rok v ZOO Ohrada v Hluboké nad Vltavou. Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad, který zajišťoval čerpání finančních prostředků z Evropské unie prostřednictvím Regionálního operačního programu NUTS II Jihozápad (ROP Jihozápad), tu pořádá den plný zábavy a her.

„Od 9.30 do 15 hodin bude v zoologické zahradě v Hluboké nad...

logo projektu (44.30 KB) 11.09.2018

Využití zdravých regionálních potravin. Podpora jejich producentů. Kvalitní a přitom chutná strava pro děti včetně odměny 100 tisíc korun pro vítěze. To vše obsahuje nový projekt Jihočeská Kuchtička, který kraj připravil pro školní jídelny a představila jej hejtmanka Ivana Stráská.

Do soutěže, na které spolupracují jihočeské místní akční skupiny, se v prvním zkušebním ročníku může zapojit každý kolektiv školní jídelny na území...

Náměstek Knot blahopřeje vítězce Haně Brožové (s květinou) (132.19 KB) 10.09.2018

Vítězkou devátého ročníku prestižního ocenění Žena regionu se za Jihočeský kraj stala Hana Brožová, porodní asistentka doprovázející ženy k porodům po celém Jihočeském kraji. Slavnostní předání se uskutečnilo v pondělí 10. září v budově Krajského úřadu Jihočeského kraje v Českých Budějovicích. Ocenění jí za přítomnosti zástupců soutěže předal 1. náměstek hejtmanky Jihočeského kraje Josef Knot.

„Je obdivuhodné, kolik toho některé ženy...

Foto aktualita (375.51 KB) 6.09.2018

V neděli 16. září 2018 proběhne již tradiční událost ukončení cykloturistické sezóny 2018 v jižních Čechách pod názvem „Z hor, lesů a strání – albrechtické cyklování“. Organizátorem akce je obec Albrechtice nad Vltavou ve spolupráci s Nadací Jihočeské cyklostezky. Událost bude zahájena slavnostním přivítáním a registrací cyklistů v 10:00 hodin na návsi v Albrechticích nad Vltavou, v 11:00 hodin bude zahájena hromadná cyklojízda.

Na...

společné foto s náměstkem Dvořákem (160.87 KB) 6.09.2018

Poděkovat za dlouholetou spolupráci a popřát vše nejlepší do dalších let. To bylo cílem setkání zástupců Jihočeského kraje s odcházejícími řediteli a ředitelkami škol a školských zařízení zřizovaných Jihočeským krajem. Pozvání na akci, která se uskutečnila v pondělí 3. září 2018 na Krajském úřadu Jihočeského kraje, přijalo jedenáct vedoucích pracovníků ve školství, kteří ve funkci skončili k 31. 7....

« Předchozí        Aktuální stránka: 8/535        Další »
Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku