Czech Dutch English German Spanish Ukrainian Vietnamese

• Dolní Žďár
  • Pohorovice

Předmět:

1) Ochrana společných zájmů a zmnožení sil a prostředků při prosazování záměrů přesahujících svým rozsahem a významem účastnickou obec.
2) Společná ochrana práv a zájmů při jednání s orgány státní správy, podnikateli, neziskovými organizacemi, správci infrastruktury, občanskými iniciativami apod.
3) Společný postup při územním plánování a při rehabilitaci venkovského rázu obcí.
4) Uskutečňování záměrů a naplňování zájmů, které výrazněji ovlivní kvalitu života obyvatel členských obcí, včetně ekonomické stability jak obcí, tak Svazku jako celku, zahraniční spolupráce a propagace území, zmnožování a správa společného majetku Svazku.
5) Za předmět činnosti se považují i takové akce a aktivity, které se z objektivních důvodů netýkají všech členských obcí. V takovém případě je povinností Svazku dbát, aby jejich výsledky korespondovaly se zájmy a záměry Svazku.
6) Svazek je oprávněn zakládat samostatně nebo s dalšími účastníky podnikatelské a nepodnikatelské subjekty podle platných právních norem.
7) V souladu s předmětem činnosti se Svazek může podílet na založení jiných právnických osob (obchodní společnosti nebo je sám zakládat).

Orgány svazku:
předseda svazku
rada
revizní komise
valná hromada
2 místopředsedové

Vedení popis:

Předseda a místopředsedové jsou statutárními zástupci svazku, jsou voleni valnou hromadou na období 2 let a řídí sekretariát svazku.  Jménem svazku jedná jeho předseda nebo místopředseda. Na písemných úkonech se podepisují jménem svazku tak, že k napsanému nebo vytištěnému názvu svazku připojí své jméno a označení funkce ve svazku.

Vedení: array(1) { [0]=> string(5) "value" } array(1) { [0]=> string(5) "value" } array(1) { [0]=> string(5) "value" } array(1) { [0]=> string(5) "value" } array(1) { [0]=> string(5) "value" } array(1) { [0]=> string(5) "value" }
Funkce Příjmení Jméno Od Do Adresa
Aktuální předseda Študentová Jana 30.11.2009 Stále ve funkci Tálín 5, 398 15 Tálín
Aktuální 1. místopředseda Heřman Václav 30.11.2009 Stále ve funkci Vodňany