Czech Dutch English German Spanish Ukrainian Vietnamese

• Záhoří
  • Zvíkovské Podhradí

Předmět:

1) Ochrana společenských zájmů a zmnožení sil a prostředků při prosazování záměrů přesahujících svým rozsahem a významem účastnickou obec.
2) Společná ochrana práv a zájmů při jednání s orgány státní správy, podnikateli, neziskovými organizacemi, správci infrastruktury, obč. iniciativami apod.
3) Uskutečňování záměrů a naplňování zájmů, které výrazněji ovlivní kvalitu života obyvatel členských obcí, včetně ekonomické stability jak obcí, tak sdružení jako celku, zahraniční spolupráce a propagace území, zmnožování a správa společného majetku sdružení.
4) Společný postup při územním plánování a při rehabilitaci venkov. rázu obcí.
5) Za předmět činnosti se považují i takové akce a aktivity, které se z objektivních důvodů netýkají všech členských obcí. V takovém případě je povinností sdružení dbát, aby jejich výsledky korespondovaly se zájmy a záměry sdružení.
6) Sdružení je oprávněn zakládat samostatně nebo s dalšími účastníky podnikatelské a nepodnikatelské subjekty podle platných právních norem.

Orgány svazku:
předseda svazku
místopředseda svazku
výbor svazku
dozorčí rada

Vedení popis:

Předseda svazku: Předseda a místopředseda svazku jsou statutárními orgány svazku.  Předseda je jeho výkonným orgánem. Řídí činnost svazku, zajišťuje realizaci rozhodnutí výboru svazku a jedná jménem svazku navenek. Jménem svazku jedná a podepisuje předseda nebo místopředseda, každý z nich jedná a podepisuje samostatně. Podepisování se děje tak, že k názvu svazku připojí svůj podpis předseda nebo místopředseda.

Vedení: array(1) { [0]=> string(5) "value" } array(1) { [0]=> string(5) "value" } array(1) { [0]=> string(5) "value" } array(1) { [0]=> string(5) "value" } array(1) { [0]=> string(5) "value" }
Funkce Příjmení Jméno Od Do Adresa
Aktuální předseda Kápl Petr 01.06.2015 Stále ve funkci Horní Záhoří 90, 398 43 Písek
Aktuální místopředseda Bouška Jaroslav Slabčice