Dobrovolný svazek obcí POD BABOU

• Jivno
  • Libníč

Předmět:

1. Účelem svazku je vybudování vodního díla pod názvem „Adamov, Hůry – kanalizace, vodovod; SO 01 kanalizace“ dále pak provozování veřejné linkové dopravy za účelem zajištění dopravní obslužnosti v územním obvodu obcí, které jsou členy svazku na lince Rudolfov – Adamov – Hůry – Libníč – Jivno – Rudolfov, pořádání kulturních akcí a propagace svazku obcí a jeho zájmového území a zajištění údržby veřejné zeleně.

2. Předmětem činnosti svazku obcí ve smyslu ustanovení § 50 zákona o obcích jsou činnosti:
a)  související se zabezpečením zásobování vodou, odvádění a čištění odpadních vod, konkrétně plnění úkolů souvisejících se zabezpečením přípravy a realizací stavby kanalizace, resp. vodovodu obcí Adamov a Hůry, konkrétně:

A. kanalizační stoky DN 600 mm v rozsahu od šachty 3 až po stávající šachtu, která bude po vybudování v majetku obce Adamov,
B. kanalizační stoky DN 600 mm v rozsahu od šachty 1 až po šachtu 3 která bude po vybudování v majetku obce Hůry.

A zajištěním jejich následného provozování prostřednictvím třetí osoby.
b)    Zavádění, rozšiřování a zdokonalování technického vybavení a systému veřejné osobní dopravy k zajištění dopravní obslužnosti daného území.
c)    Úkoly v oblasti školství, kultury, veřejného pořádku, ochrany životního prostředí, cestovního ruchu,
d)    Zabezpečování čistoty obce, správy veřejné zeleně.

Orgány svazku:
rada
revizní komise
valná hromada

Vedení popis:

Rada svazku je statutárním orgánem svazku, který řídí činnost svazku a zastupuje svazek navenek. Za radu svazku jedná navenek předseda rady svazku nebo jiný člen svazku samostatně. Podepisování za svazek se děje tak, že k vytištěnému, napsanému či jinak označenému názvu svazku připojí své jméno kterýkoli člen rady svazku.

Vedení:
Funkce Jméno Od Do Adresa