Pozvánka na workshop: Komunikační nástroje obce

Regionální rozvojová agentura jižních Čech (RERA) Vás srdečně zve na workshop na téma Komunikační nástroje obce. Workshop se uskuteční ve středu 4. května 2022 od 9:30 do15:30 hod. v Březině u Křtin. Pro účastníky bude zajištěna doprava z Českých Budějovic a zpět a občerstvení během dne.

Workshop se zaměří na komunikační nástroje krizového řízení a krizovou připravenost, sociální sítě a vizuální styl obce nebo na různé aplikace využitelné při zasedání zastupitelstva, či při participativním rozpočtu. Nebudou chybět ani příklady dobré praxe starostů s komunikací obce s občany a další zajímavá témata. Detailní program workshopu naleznete v přiloženém souboru.

V případě Vašeho zájmu o účast se prosím přihlašujte nejpozději do 28. 4. 2022 prostřednictvím následujícího e-mailu či telefonicky:
E-mail: frane@rera.cz, telefon: +420 777 146 677

Workshop se uskuteční v rámci projektu DigiVill ATCZ248, který je spolufinancován z programu Interreg V – A Rakousko-Česká republika 2014 - 2020 a z rozpočtu Jihočeského kraje.

26.04.2022 Bc. David Hocke