Jihočeský kraj hostí Czech Republic Travel Trade Day 2019

Jsem ráda, že vás mohu přivítat v jižních Čechách. V jedné z nejkrásnějších částí naší země v srdci Evropy. Jedná se o ideální místo pro cestovní ruch. Krásná příroda a nepřeberné množství památek, z nichž každá píše svůj vlastní příběh. Pojďte proto tyto jejich příběhy sdílet. Těšíme se na vás. Hejtmanka Ivana Stráská to uvedla během zahájení Czech Republic Travel Trade Day 2019.

Akci, jejíž hlavním cílem je podpořit příjezd turistů do České republiky – respektive do jižních Čech, letos hostí Jihočeský kraj. Konkrétně v pondělí 8. a v úterý 9. dubna Clarion Congress Hotel v Českých Budějovicích. Jedná se o skvělou příležitostí k posílení současných a navázání nových obchodních partnerství českých podnikatelů, regionů i dalších subjektů a institucí působících v cestovním ruchu se zahraničními obchodníky.

CzechTourism tentokrát ve spolupráci s Jihočeskou centrálou cestovního ruchu

„Je důležité, aby se lidé, kteří se věnují cestovnímu ruchu, potkávali na takovýchto akcích a vyměňovali si své zkušenosti. Zároveň mají možnost navštívit nové zajímavé destinace. Jižní Čechy mají řadu takových míst a my bychom jim chtěli během těchto setkání ukázat, kam všude je možné jít, co se tam mohou zajímavého dozvědět a jaké krásy lze v našem regionu ještě vidět,“ vyzdvihla hejtmanka význam této konference.

Czech Republic Travel Trade Day je každoročně největším pracovním setkáním v České republice svého druhu. Letos jej již počtvrté pořádá agentura CzechTourism, tentokrát ve spolupráci s Jihočeskou centrálou cestovního ruchu za podpory Jihočeského kraje a města České Budějovice.

Více informací zde.

08.04.2019 Bc. David Hocke