Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl
Aktuality
obrázkový předěl
Foto aktualita (197.26 KB) 20.11.2018

Poděkování za užitečnou a pro společnost prospěšnou práci si od náměstka ministra spravedlnosti Michala Fraňka vyslechli zakladatelé Bezplatné insolvenční poradny v Českých Budějovicích. Stalo se tak v pátek 16. listopadu.

Poradna začala v krajském městě fungovat zhruba před třemi lety a jenom v roce 2017 podala při oddlužení pomocnou ruku 366 lidem, kteří se ocitli ve finanční tísni. V současné době již nabízí své služby ve všech okresních městech v kraji.

„Se...

Foto aktualita (9.79 KB) 20.11.2018

Televizní magazín vysílaný Jihočeskou televizí přináší každý týden zprávy o aktuálním dění v Jihočeském kraji.

Videoprezentace v této části webových stránek jsou uloženy na serveru YouTube. K integraci přehrávače videa níže je použit kód, generovaný službou YouTube. Vzhledem k použité technologii nesplňuje tato stránka požadavky standardu XHTML 1.0 Strict. Důsledkem může být snížení přístupnosti pro osoby se zdravotním postižením. 

...
Foto aktualita (82.72 KB) 20.11.2018

„Dialog mezi občany po obou stranách hranice: budoucnost Evropy - co nás drží pohromadě?“, tak se jmenuje diskuse 120 občanů z České republiky, Německa a Rakouska, která se koná půl roku před evropskými volbami. Hovořit se bude o našich vizích k Evropské unii a soudržnosti Evropy. Potřebujeme více bezpečnosti v pohraničních regionech, přiblížení sociálních standardů a společnou azylovou politiku? To je jen ochutnávka z možných témat. Diskuse se uskuteční 6. prosince 2018 od 16:30 do 21:30 v Pasově...

Foto aktualita (517.68 KB) 19.11.2018

Po roce a osmi měsících od zahájení stavby byly v pátek 16. listopadu slavnostně otevřeny nové multifunkční pavilony, které lze při nákladech 180 milionů korun právem považovat za investici století v českokrumlovské nemocnici. Větší z dvojice pavilonů nahradí současný pavilon gynekologie, porodnice a dětského oddělení pocházející z roku 1954.

Jakkoliv byl původní objekt průběžně rekonstruován, pavilon gynekologie, porodnice a dětského oddělení je po technické...

Foto aktualita (261.90 KB) 19.11.2018

V prosinci ožijí jižní Čechy bohatým adventním programem. Každé město nabízí řadu akcí pro děti i dospělé. Pokud hledáte místo, kde najdete kompletní informace o jihočeském adventu, jděte na portál www.jiznicechy.cz, kde v kalendáři najdete vše potřebné. 

 

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku