Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Také letos pokračují pravidelná setkání se starosty
9.02.2009


Také pro letošní rok připravil Krajský úřad Jihočeského kraje pravidelná setkání představitelů krajské samosprávy a krajského úřadu se starosty všech obcí Jihočeského kraje, která začala již v roce 2003.
Jako první se uskuteční setkání se starosty obcí Českobudějovicka a Českokrumlovska, a to již tento čtvrtek 12. února od 10 hodin v českobudějovickém hotelu Gomel.
„Na začátku setkání se uskuteční představení nově zvolené krajské reprezentace, vzešlé z říjnových voleb. Poté budeme hovořit o činnosti krajského úřadu, zejména o grantové politice a nových právních předpisech a jejich aplikaci, o územním plánování a o datových schránkách, do kterých se od července bude povinně doručovat obcím úřední pošta. Prostor bude samozřejmě i pro dotazy a připomínky starostů směrem k Jihočeskému kraji a jeho úřadu," říká Luboš Průša, ředitel krajského úřadu.
Další porady se pak uskuteční 26. února v Písku (kulturní dům), 19. března ve Strakonicích (hotel Bavor), 9. dubna v Táboře (hotel Palcát), 23. dubna v Jindřichově Hradci (MKD Střelnice) a 14. května ve Vimperku (hotel Anna).

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku