Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto:Honorární konzul České republiky v Miláně Giorgio Franco Aletti  (124.89 KB)
Italský honorární konzul ocenil při včerejší návštěvě sakrální památky regionu
31.07.2009

Jihočeské památky nebo divadelní představení Rusalka před otáčivým hledištěm v Českém Krumlově měli na programu návštěvy na jihu Čech honorární konzul České republiky v Miláně Giorgio Franco Aletti se svojí manželkou. Na včerejším setkání s krajským radním Františkem Štanglem vyslovil zájem o česko- italskou spolupráci v oblasti kulturní dědictví našeho regionu nebo například sportu.

„Poznal jsem, že máte velké množství barokních staveb, ale i drobné sakrální architektury, která jedinečným způsobem dotváří duchovní bohatství krajiny. A to mě zajímá," uvedl při setkání Franco Aletti. Jako určitá konekrétní výzva zazněla z jeho úst také nabídka účasti našeho regionu na celoevropské golfové tour. Činnost Jihočeského kraje ocenil zejména za velmi dobře zpracované propagační katalogy a brožury coby infomační materiály pro turisty ze zahraničí. Zároveň přislíbil podporu při navazování kontaktů do italské Lombardie jihočeské pobočce Společnosti přátel Itálie. Přestože z rodinných důvodů musel svoji třídenní návštěvu ukončit, chce navštívit jižní Čechy co nejdříve ještě jednou.

Foto: Honorární konzul České republiky v Miláně Giorgio Franco Aletti (.jpg - 152.32 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku