Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Velvyslankyni JAR čeká setkání s hejtmanem, fotbal a škola
18.09.2009

Na dvoudenní oficiální návštěvu jižních Čech přijede ve dnech 20. a 21. září velvyslankyně Jihoafrické republiky Celia-Sandra Botha a Obchodní rada velvyslanectví Wouter Zaayman. Do Českých Budějovic přijíždí Celia-Sandra Botha v souvislosti s nástupem do funkce na pozvání hejtmana Jiřího Zimoly.

Cílem setkání je osobně se poznat s nejvyšším představitelem kraje, vzájemně si přiblížit situaci v našich zemích a jejich regionech a společně vytipovat možné okruhy spolupráce. Nejslibněji se předběžně jeví vysoké a střední odborné školství, tedy možnosti studia v zahraničí pro studenty z obou zemí. Tyto specifické nabídky regionu budou upřesněny během návštěvy paní velvyslankyně na Regionální agrární komoře, na Střední odborné škole veterinární a zemědělské a také na Vysoké škole technické a ekonomické.

Kromě oficiálního pondělního oběda s hejtmanem navštíví paní velvyslankyně společně s chotěm nedělní fotbalový zápas Dynamo České Budějovice - Slovácko. Tento netradiční bod programu byl zařazen vzhledem k tomu, že Jihoafrická republika v příštím roce hostí světový fotbalový šampionát.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku