Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Výstava Šance pro klima
27.05.2010

Změna klimatu - neustále diskutované téma na české i evropské politické scéně a nejen tam. Ke změnám klimatu se většinou vyjadřují vrcholní politici. Jak ale vnímá toto téma umělecká scéna? Přesvědčit se o tom mohou návštěvníci výstavy nazvané "Šance pro klima", která vznikla na základě spolupráce Zastoupení Evropské komise společně s British Council a Informačním centrem OSN. Výstupem tohoto projektu je výstava děl českých karikaturistů, pohlednice a kalendář.

Expozici tvoří celkem čtrnáct panelů, z nichž dva jsou informativní a sdělují veřejnosti možné důsledky globálního oteplování. Návštěvníkům se otevře už příští úterý 1. června a ke shlédnutí bude v prostorách nové budovy Akademické knihovny Jihočeské univerzity na Branišovské třídě 31/b v Českých Budějovicích po celý červen.

„Během výstavy budou mít návštěvníci k dispozici také podrobné a zajímavé informační materiály o problematice globálního oteplování," uvádí Barbora Jílková, referentka evropského informačního střediska Europe Direct České Budějovice.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku