Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto: Cena za 1. místo, v pozadí propagační materiály kraje (164.31 KB)
Jihočeský kraj je vítězem Tourpropagu v mezinárodní kategorii
28.05.2010


Propagační materiály Jihočeského kraje sbírají jedno ocenění za druhým. Po získání ceny v kategorii Short List 7. ročníku soutěže Tourmap pořádané agenturou CzechTourism je to 1. místo v kategorii evropských regionů Euroregionpropag na 14. ročníku národní soutěžní přehlídky propagačních materiálů měst TOURPROPAG 2010 v Písku.

„Přehledný fotografiemi nabitý katalog nazvaný Jižní Čechy Perla České republiky dává návštěvníkovi z jiného regionu základní přehled přírodních, kulturních i technických skvostů jižních Čech. Podtitul stejné řady, který má v názvu Hrady a zámky jako v pohádce, láká do sídel jihočeských šlechtických rodů a Ráj pro cyklisty přináší charakteristiku optimálních míst pro cykloturistiku," popisuje tři oceněné soubory tematicky zaměřených textových a mapových materiálů za oddělení cestovního ruchu Jihočeského kraje Petra Jánská. Dodává, že součástí menších brožur s konkrétními a velmi podrobnými tipy na výlety a túry jsou praktické mapy.

Podle slov jihočeského hejtmana hrají nové propagační materiály velkou roli v koncepci Jihočeského kraje představovat destinaci jižních Čech jako celek. „Abychom byli konkurenceschopným regionem, musíme sledovat trendy cestovního ruchu. Proto nabízíme turistovi jednotlivé produkty, jako jsou památky, cykloturistika nebo lázeňství, které ale propagujeme jednotným designem," dodává hejtman Jiří Zimola.

V soutěži Tourpropag posuzovala porota 446 propagačních tiskovin, a to v kategoriích leták brožura, leták turistického cíle, plakát a kalendář. Vítězné materiály Jihočeského kraje obdrží už nyní návštěvníci jižních Čech na vybraných Infocentrech v regionu. Výstava propagačních tiskovin je v písecké Sladovně otevřena do 6. června.

Propagační materiály Jihočeského kraje byly vydány v rámci projektu ROP NUTS II Jihozápad „Tvorba tiskových materiálů vč. el. verzí pro propagaci Jihočeského kraje v ČR i zahraničí - 1. část", registrační číslo projektu: CZ.1.14/3.3.00/03.01160.

Foto: Věcná cena za 1. místo a propagační materiály kraje (.jpg - 136.74 KB)

Obrázek: Diplom za 1. místo - Tourpropag (.jpg - 425.11 KB)

Obrázek: Ocenění ze soutěže Tourmap (.jpg - 106.28 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku