Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Pěstounské setkání
15.06.2010

Na pozvání oddělení sociálně-právní ochrany dětí, odboru sociálních věcí a zdravotnictví Krajského úřadu Jihočeského kraje přijelo v sobotu 12. června do areálu motelu Korálkov v Jivně u Českých Budějovic devět pěstounských rodin z různých míst Jihočeského kraje s 24 dětmi. Zatímco si pěstouni pod vedením odborníků mohli vyměňovat své zkušenosti a konzultovat výchovné otázky, dobrovolníci se starali o děti a nabídli jim program plný zábavy, her a sportovních aktivit.

Toto setkání pěstounských rodin patřilo k tradičním a letos bylo již třetí akcí, kterou oddělení sociálně-právní ochrany dětí krajského úřadu pořádalo. Předcházející akcí bylo víkendové setkání ve Střelských Hošticích, kterého se účastnily hlavně velké rodiny s 52 dětmi a relaxační víkend pro maminky - pěstounky pořádaný v rekreačním středisku Mrhal. Vzhledem k tomu, že pěstounských rodin v Jihočeském kraji přibývá, budou podobné akce - zase pro jiné rodiny - pořádány krajským úřadem i na podzim.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku