Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Jihočeská ICM splnila na Regiontouru svoje úkoly
20.01.2011

20. ročníku veletrhu Regiontour v Brně, který se uskutečnil ve dnech 13. až 16. ledna 2010, se v rámci „rožmberské" expozice Jihočeského kraje účastnila také jihočeská Informační centra pro mládež (ICM Český Krumlov, Tábor a Prachatice).

Prvním a hlavním cílem účasti jihočeských ICM na veletrhu bylo představit v prvních dvou dnech veletrhu, především odborníkům z oblasti turistického ruchu, dva zcela nové společné informační produkty „jihočeských" ICM - elektronické publikace „Levná zima v jižních Čechách" a „Léto v jižních Čechách". Spolu s těmito novými informačními materiály byly doplňkově zájemcům poskytnuty v omezeném
množství starší výstupy z produkce jihočeských ICM: „Katalog levného ubytování v Jihočeském kraji (2008) a „Katalog volnočasových příležitostí v Jihočeském kraji" (2009). Prezentace výše uvedených produktů probíhala jednak prostřednictvím stánku v expozici Jihočeského kraje a jednak cíleným přímým osobním předáváním těchto katalogů jednotlivým turistickým a dalším informačním centrům z celé ČR při osobních návštěvách jejich expozic.

Druhým cílem účasti na veletrhu pak bylo přivézt do jihočeských ICM vybrané aktuální informační materiály o možnostech cestování a turistiky, které by ve svůj prospěch mohly využít cílové skupiny uživatelů služeb Informačních center pro mládež, tj. mládež, děti, školy, organizace pracující s dětmi a mládeží a další zájemci.

Oba úkoly se pracovníkům jihočeských ICM, m.j. také díky velké pomoci Jihočeského kraje, který účast „icéemkám" v rámci své expozice umožnil, podařilo naplnit a z veletrhu jsme odjížděli spokojeni.

Za jihočeská Informační centra pro mládež
Vlastimil Kopeček
Centrum pro pomoc dětem a mládeži, o.p.s. Český Krumlov
Projektové pracoviště ICM Český Krumlov

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku