Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Přírodní zahrady bez hranic
11.02.2011

Nebojte se přírodních zahrad je název přednášky, která se uskuteční ve čtvrtek 17. února v budově Krajského úřadu Jihočeského kraje. Seminář začne v 14.00 hodin v zasedací místnosti číslo 3067. Přednášející Martin Charvát z občanského sdružení Přírodní zahrada a Trvalková školka Florianus Jindřichův Hradec a Martina Petrová z občanského sdružení Přírodní zahrada seznámí zájemce s tím, co to přírodní zahrada je. Dále se bude hovořit o funkci zahrad v centrech měst a jejich významu pro relaxaci občanů.

Zájemci o účast na přednášce se mohou hlásit na telefonu 722 510 470 nebo na e-mailu prirodnizahrada@centrum.cz. Akce je realizována v rámci projektu „Přírodní zahrady bez hranic". Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF Evropské unie v rámci programu přeshraniční spolupráce Cíl Evropská územní spolupráce Česká republika-Rakousko 2007-2013.

Pozvánka na přednášku (.pdf - 154.46 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku