Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto aktualita (121.78 KB)
„Má vlast 2011" - Slavnostní setkání krajů na Vyšehradě
13.05.2011


V první májovou sobotu 7.5. proběhlo na Vyšehradě již třetí, slavnostní setkání krajů „Má vlast 2011". Téma třetího setkání bylo zaměřeno na příkladné proměny veřejných prostranství. Výstavu pořádá Asociace Entente Florale CZ - Souznění, o.s. spolu s Národní kulturní památkou Vyšehrad vždy v partnerství s jedním z krajů. První ročník proběhl pod záštitou Jihočeského kraje. Letošním partnerem setkání byl kraj Jihomoravský.

Velmi pěknou expozici včetně ochutnávky místních specialit k velkému nadšení návštěvníků představily kraje Jihomoravský, Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský a Středočeský. Panely s příkladnými proměnami dodaly také kraje Ústecký, Zlínský a Hlavní město Praha. Ostatní dosud neaktivní kraje byly prezentovány v zastoupení Ministerstvem pro místní rozvoj, které představilo všechny vítěze loňského ročníku Vesnice roku. Kromě krajů se prezentovaly na „Mé vlasti" i občanská sdružení a nevládní organizace.

Hlavním cílem celé akce je podporovat obyvatele, aby zvelebovali místa, kde žijí, aby si vytvářeli ke svému domovu krásný a pevný vztah. Zároveň je pozvánkou pro návštěvníky, kteří se chystají strávit volný čas v tuzemsku a hledají zajímavé typy pro svou dovolenou.Prezentaci Jihočeského kraje připravilo oddělení regionálního rozvoje.

Panelová výstava na Vyšehradě setrvá až do konce května a poté se vydá na pouť po různých koutech naší země.

Momentka z výstavy (.jpg - 182.63 KB)

Momentka z výstavy (.jpg - 147.37 KB)

Momentka z výstavy (.jpg - 198.81 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku