Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto aktualita - energie v obcích (37.75 KB)
Energie v obcích
21.11.2011

Odbor regionálního rozvoje, územního plánování, stavebního řádu a investic si dovoluje informovat o akci ENERGY CENTRE České Budějovice, které zve všechny zástupce měst a obcí Jihočeského kraje a Horního Rakouska na úvodní seminář k projektu "Úspory energií, obnovitelné zdroje energie a trvale udržitelný rozvoj příhraničních oblastí Jihočeský kraj - Horní Rakousko" (ENERGIE - OBCE - GEM). Seminář se bude konat v pátek 25.11.2011 v hornorakouském Welsu. Program bude zaměřen na informace o projektu, který bude probíhat až do poloviny roku 2014 a který zahrnuje celou řadu aktivit směřujících ke snižování energetické náročnosti v obcích, využívání obnovitelných zdrojů energie a zpracování územních energetických koncepcí. Celý projekt je inspirován programem E-GEM, který je již několik let úspěšně realizován v Horním Rakousku a koordinován Hornorakouským svazem pro úsporu energií. Na semináři zazní i několik příspěvků o realizaci konkrétních opatření v hornorakouských obcích.
Na seminář je zajištěna autobusová doprava z Českých Budějovic. Simultánní tlumočení semináře je zajištěno, účast je bezplatná. Vzhledem k omezené kapacitě je nutné se předem přihlásit - nejpozději do 21.11.2011.

Pozvánka ke stažení (.pdf - 1372.35 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku