Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Novinky na webu Jihočeského kraje
28.12.2005

S dalším rozšířením informačních služeb webových stránek vstupuje do nového roku Jihočeský kraj. V návaznosti na převažující skladbu zahraničních turistů, kteří navštěvují jižní Čechy, byly cizojazyčné verze prezentace kraje rozšířeny i o překlad do holandštiny. Základní informace o Jihočeském kraji, jeho území, obyvatelstvu, samosprávných orgánech a rozvojových záměrech jsou tak nyní dostupné už v sedmi jazykových verzích.
Další změna, která je prvním krokem k celkovému redesignu mapového serveru Jihočeského kraje, se týká zobrazení interaktivních map. Uživatel si nyní může přizpůsobit velikost mapového okna rozlišení svého monitoru, což spolu s úpravou navigační lišty pro posun mapy a novým umístěním legendy zjednodušuje prohlížení map s možností jejich přiblížení až do měřítka 1:4000. Kompletní změna designu mapového serveru, vycházející i vzhledově ze stylu hlavních stránek kraje, by měla být dokončena v 1. čtvrtletí 2006.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku