Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto: Třeboň (28.45 KB)
Která výloha bude nejhezčí?
30.03.2012


Soutěž pro děti z mateřských a základních škol o nejkrásnější výlohu připravilo Město Třeboň a Informační a kulturní středisko. Obchodníci nabídli výlohy, děti připravili výzdobu na téma Velikonoce a jejich nejhezčí dílo vybere odborná porota i laická veřejnost. Vítězové budou vyhlášeni 7. dubna na Masarykově náměstí. První dubnovou sobotu tu totiž Velikonoční hospodářský a farmářský trh otevře letošní sezonu trhů v lázeňském městě. Své výrobky a služby nabídnou i jihočeské chráněné dílny. Na náměstí vykvete nově objevený endemický druh stromu kraslicovník pestrý. K jeho barevnost přispěje každý, kdo přinese velikonoční kraslici.

Akce je podpořena z Programu Evropská územní spolupráce Rakousko - Česká republika 2007 - 2013 v rámci projektu Města v rozletu. Spolufinancuje ji Evropská unie z Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Info na telefonu: 724347457.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku