Jihočeský kraj - oficiální server server provozovaný krajským úřadem

Textov� verze str�nek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Výstava fotografií na veletrhu Jihočeský kompas 2012
4.10.2012

Tradiční podzimní veletrh cestovních možností a vizí Jihočeský kompas i letos nabídne přehlídku možností cestovního ruchu v jižních Čechách. Festival organizují Metropol CB o.p.s. a Jihočeská centrála cestovního ruchu, která pro návštěvníky veletrhu připravila výstavu fotografií z projektu „Žijeme v památkách".

„Tímto projektem oslavujeme 20 let od zapsání Českého Krumlova na seznam památek UNESCO, připomínáme si, že letos proběhl dvacátý Mezinárodní dudácký festival ve Strakonicích, ale hlavně chceme představit jižní Čechy coby pokladnici plnou nádherných pamětihodností," řekla pověřená ředitelka JCCR Petra Jánská.

Fotografie zapojené do výstavy přibližují ty nejzajímavější pohledy na jihočeské památky a pestrý kulturní život v nich. Autory fotografií jsou samotní návštěvníci historických objektů, kteří zaslali své snímky z putování po jihu Čech do fotografické soutěže vypsané Jihočeskou centrálou cestovního ruchu. Tématem soutěže byl život v památkách ve všech jeho podobách.

Přijďte ve dnech 5. a 6. října do českobudějovického Metropolu na veletrh Jihočeský kompas 2012 a nechejte se inspirovat k návštěvě některých míst a akcí, které se pořádají v harmonických jižních Čechách.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku